המלצות

בעזרת הליווי שלנו עסקים וחברות הגדילו באופן משמעותי את ההכנסות במקביל להפחתה משמעותית בהוצאות

ענת יקרה, בסדנת השירות שהעברת למחלקה ,הדבר הגדול שהתרחש זה :שיח !!! וזה היה לי מאוד חשוב!!! קבלתי תגובות מאוד טובות וכן רעיונות שאנשים כבר עובדים עליהם ... "
עדי קפלן
החטיבה הטכנולוגית בנק הפועלים
לענת אדלר המקסימה, לאחר סיום תקופה בא עברנו אתך תהליך אימון של המנכ"ל המנהלים וצוות העובדים. אנו מודים לך על האימון המקצועי, היחס האישי והחם שכל אחד ואחד קיבל. בחברה רואים שיפור משמעותי בכל תחום שנגענו בו אתך ומודים לך מקרב לב, על תרומתך הרבה בהצלחת החברה. בזכותך הגענו לתוצאות מדהימות שלא חלמנו עליהם בכל המישורים העסקי והאישי. תודה ובהצלחה.
עמוס תשובה
מנכ"ל ערבה מזון
את ענת פגשתי כאשר הייתי בצומת דרכים, לאחר פרידה משותף לעסק. התלבטתי האם להרחיב את הנגרייה או לצמצם, היו רגעים שאף חשבתי לסגור אותה. בתהליך הליווי והייעוץ שקיבלתי מענת היא עזרה לי לקבל את ההחלטות הנכונות תוך הבנת העסק מהפרטים הקטנים , היא נכנסה לעומק של העסק והיו רגעים רבים שהרגשתי שהיא שותפה שלי בעסק. לפני שהכרתי את ענת היומיום היה מנהל אותי ולא היה לי זמן לעצמי ולתכנון, היא נתנה לי כלים ולמדה אותי לחשוב לקבל, להקשיב ולהבין ,בדרכים ייחודיות שלו הכרתי בעבר. היום אני מנהל את היומיום ,מתכנן, אני חי במימוש עצמי בעסק ובחיים האישיים שלי בזכות הכלים שקיבלתי מענת ותרגלתי איתה. ענת, אני מודה לך על השותפות לתהליך ועל הכלים המדהימים שנתת לי בכל הדרך שעברנו ביחד. אז אם החיים שלך חשובים לך ואתה רוצה לחיות במימוש עסקי ואישי אז עשה לעצמך טובה ותבחר בענת אדלר, יועצת לניהול אפקטיבי.
נתי להט
מנכ"ל ובעלים ירוק עבודות בעץ
מתוך משובים על הרצאותינו בלשכת עורכי הדין:
התשוקה שמפעמת בך, וההתלהבות הזו , היוצרת את המוסיקה שמעבר למילים הפכו את הערב הזה למהפנט. "הרצאה מעניינת מקצועית ומפרה. אגיע לכל הרצאה " "היה קצר מדי. את מטעינה לפעולה ולעשיה. תודה רבה רבה!" "ההרצאה הייתה פשוט מדהימה ויצאתי עם המון כלים פרקטיים" "היה מרתק! כדאי להרחיב להרצאה כפולה"
לשכת עורכי דין בישראל
מחוז מרכז
פגשנו את ענת אדלר אשר ליוותה אותנו באופן אישי וצמוד . גילינו אישה קטנה, ענקית באנרגיות וברעיונות לשיפור והתפתחות. באמצעותה אזרנו אומץ לומר את המאוויים הכי גדולים שלנו – להפיץ את הבשורה בחו"ל – רשמנו את החלום ואז קבענו יעדים בדרך אליו . היעדים נראו הזויים- לשבור שיא עולם השחייה , לשפר את האנגלית בצורה דרמטית, להגיע לנאום ב- TED, להתראיין ל"פריים טיים" בארה"ב , למכור 100,000 יחידות של תוכנתWEST בארה"ב. עברו חודשיים –שברנו שיא עולם, האנגלית הפכה לשפת אם , אנו ב TED. היום אנו יודעים – נעמוד בכל היעדים.
ערן שומרון
מנכ"ל עולם המים של אורי סלע
דילוג לתוכן